Jak to Karol jeździ rowerem

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(5)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy loraknagard.bikestats.pl

linki

Lekcja polskiego...

Niedziela, 29 kwietnia 2012 | dodano:29.04.2012Kategoria Od 50 km do 100 km, W grupie, Z Katarzynką
Km:64.76Km teren:0.00 Czas:03:19km/h:19.53
Pr. maks.:33.39Temperatura:28.0 Rower:Giant Yukon
Plan był taki, żeby uczyć się do matury na łonie natury (ale rym :D). Mieliśmy iść w plener. Na szczęście udało się Kaśce zdobyć rower, więc pojechaliśmy na wycieczkę. Po drodze słuchałem o lekturach, co było dla mnie na pewno dobrą lekcją przed nadchodzącym egzaminem. Ale po kolei...

Po obiedzie na grillu pojechałem do Horodyszcza. Chciałem wyjechać jak najszybciej, że w sumie nie wziąłem nic, oprócz telefonu i mp3... Kaśka miała chęć na dłuższy wyjazd, więc skierowaliśmy się do mojego domu. Opuściłem siodełko w jej rowerze, zabrałem niezbędne rzeczy i ruszyliśmy.
Wróciliśmy do Delikatesów po wodę i wymyśliłem, że pojedziemy w stronę Polubicz. Tak też zrobiliśmy. Droga mijała bardzo przyjemnie. Rozmawialiśmy o "Potopie", "Dziadach", "Kordianie" itp. Właściwie to Katarzyna mówiła, a ja tylko odzywałem się jak coś wiedziałem, albo i nie, bo to nie moja działka ;).
W drodze do Korzanówki zrobiliśmy sobie przerwę na łące. Trochę się zasiedzieliśmy, ale przecież nikt nas nie goni :). Do Korzanówki droga przyjemna, przez las.
W Rossoszu kupiłem kolejną wodę, zjedliśmy "Góralki" i pojechaliśmy przez Szelest do Bordziłówki. Kawałek drogi był po grząskim piasku i Katarzynka musiała prowadzić rower. Dalej było dużo lepiej.
W Wisznicach spotkaliśmy Kondzia, który prowadził rower. Zeszło mu powietrze, więc korzystając z mojej pompki zrobiliśmy z tym porządek. Ciekawe jak daleko zajechał?
U mnie w domu zrobiłem kanapki i po krótkiej przerwie pojechaliśmy do Łyniewa. Spotkaliśmy się tam z Erwinem, Frycem i jeszcze kilkoma znajomymi. Potem już do Horodyszcza spokojnie. Słońce już się powoli chowało za horyzontem, a ja jeszcze odwiedziłem babcię. Wróciłem do domu jeszcze przez zapadnięciem zmroku.
Takie towarzystwo to jest to! :D

"Kaśkowy" dystans to około 51 km
Trasa: Dubica- Wisznice- Horodyszcze- Wisznice- Dubica- Wisznice- Dubica- Polubicze- Korzanówka- Rossosz- Szelest- Bordziłówka- Rowiny- Curyn- Wisznice- Dubica- Wisznice- Łyniew- Horodyszcze- Wisznice- Dubica

komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy. Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa ktakz
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]

kategorie bloga

Moje maszynki

Giant Yukon 8331 km
Grand Adventure

szukaj

archiwum